Informatie voor Marshals

Hieronder vind je de planning van de Marshaldiensten voor de rest van deze maand

Datum Weekdag Dienst Marshal
2020-07-02donderdag09.00 - 13.00 uurWill Herlaar
2020-07-02donderdag13.00 - 17.00 uurHenk van de Langenberg
2020-07-03vrijdag09.00 - 13.00 uurHans Coomans (2)
2020-07-03vrijdag13.00 - 17.00 uurDirk-Jan Theunisse (2)
2020-07-04zaterdag09.00 - 13.00 uurErik Vroom (2)
2020-07-04zaterdag13.00 - 17.00 uurBart Doets (2)
2020-07-05zondag09.00 - 13.00 uurBert Huizing (2)
2020-07-05zondag13.00 - 17.00 uurPieter Schoonenberg (2)
2020-07-06maandag09.00 - 13.00 uurJan Vis (2)
2020-07-06maandag13.00 - 17.00 uurBernhard Tack (2)
2020-07-07dinsdag09.00 - 13.00 uurPieter Verbree (2)
2020-07-07dinsdag13.00 - 17.00 uurHarrie Braaksma (2)
2020-07-08woensdag09.00 - 13.00 uurHans Coomans (2)
2020-07-08woensdag13.00 - 17.00 uurRobert van der Laan (2)/Bestuur
2020-07-09donderdag09.00 - 13.00 uurTheo Oomen (2)
2020-07-09donderdag13.00 - 17.00 uurCor van Caem (2)
2020-07-10vrijdag09.00 - 13.00 uur0
2020-07-10vrijdag13.00 - 17.00 uurWim Weebers (2)
2020-07-11zaterdag09.00 - 13.00 uurClubkampioenschap SP
2020-07-11zaterdag13.00 - 17.00 uurHenk van de Rijke (2)
2020-07-12zondag09.00 - 13.00 uurClubkampioenschap SP
2020-07-12zondag13.00 - 17.00 uurJan Bennnink (4)
2020-07-13maandag09.00 - 13.00 uurWinny Muller
2020-07-13maandag13.00 - 17.00 uurTon van der Wens (2)
2020-07-14dinsdag09.00 - 13.00 uur0
2020-07-14dinsdag13.00 - 17.00 uurWillem Schoor
2020-07-15woensdag09.00 - 13.00 uurRobbert Speijer (3)
2020-07-15woensdag13.00 - 17.00 uurRob Mooij (2)
2020-07-16donderdag09.00 - 13.00 uur0
2020-07-16donderdag13.00 - 17.00 uur0
2020-07-17vrijdag09.00 - 13.00 uur0
2020-07-17vrijdag13.00 - 17.00 uurErik Vroom (2)
2020-07-18zaterdag09.00 - 13.00 uurRob Jonker
2020-07-18zaterdag13.00 - 17.00 uur0
2020-07-19zondag09.00 - 13.00 uurTineke Vissers
2020-07-19zondag13.00 - 17.00 uurRobert van der Laan (2)
2020-07-20maandag09.00 - 13.00 uurDolf Eechoud
2020-07-20maandag13.00 - 17.00 uurBernhard Tack (2)
2020-07-21dinsdag09.00 - 13.00 uurJan Bennnink (4)
2020-07-21dinsdag13.00 - 17.00 uurHenk Kuijstermans
2020-07-22woensdag09.00 - 13.00 uurHans Pater
2020-07-22woensdag13.00 - 17.00 uurJan Vis (2)
2020-07-23donderdag09.00 - 13.00 uurPieter Verbree (2)
2020-07-23donderdag13.00 - 17.00 uurTheo Oomen (2)
2020-07-24vrijdag09.00 - 13.00 uurRob Mooij (2)
2020-07-24vrijdag13.00 - 17.00 uurBart Doets (2)/Bestuur
2020-07-25zaterdag09.00 - 13.00 uurHenk van de Rijke (2)
2020-07-25zaterdag13.00 - 17.00 uurDirk-Jan Theunisse (2)
2020-07-26zondag09.00 - 13.00 uurBert Huizing (2)
2020-07-26zondag13.00 - 17.00 uurRobbert Speijer (2)
2020-07-27maandag09.00 - 13.00 uurEltjo Wubbena
2020-07-27maandag13.00 - 17.00 uurCor van Caem (2)
2020-07-28dinsdag09.00 - 13.00 uurHarrie Braaksma (2)
2020-07-28dinsdag13.00 - 17.00 uurRon van Dijl
2020-07-29woensdag09.00 - 13.00 uurWim Weebers (2)
2020-07-29woensdag13.00 - 17.00 uurPieter Schoonenberg (2)
2020-07-30donderdag09.00 - 13.00 uur0
2020-07-30donderdag13.00 - 17.00 uurTon van der Wens (2)
2020-07-31vrijdag09.00 - 13.00 uurAgnes Geurts
2020-07-31vrijdag13.00 - 17.00 uurJan Bennnink (4)